CS5 Right Side Handle Angled

CS5

Mikro Yıkayıcı

Paspası bırakın ve CS5 Micro-Scrubber ile daha iyi bir temizlik seviyesi elde edin. Bu yenilikçi, 21. yüzyıl temizleyici, geleneksel paspas ve kova temizlemenin getirdiği zorlukların çoğunu ortadan kaldırır. Kirli suyu itmek yerine, CS5’in ayrı çözelti ve geri kazanım tankları fırçalama için temiz su sağlar. Geleneksel paspas ve kova temizliğinin genellikle kaygan, tehlikeli bir zemin bıraktığı yerlerde, CS5 kullanılmış suyu sessizce ve etkili bir şekilde geri kazanarak daha güvenli ve daha kuru bir zemin bırakır.

t1-gallery1-1536x1392

T1

Her yıl en yüksek performansı sağlayan, kullanımı kolay ve bakımı kolay makine ile tutarlı sonuçlar elde edin.

Image for the Tennant T2 product image

T2

Batarya ile çalışan bu  itmeli zemin temizlik makinesi ile Tennant kalitesinde  temizlik performansını uygun bir fiyata elde edin. Bu makine, küçük, sıkışık alanları kolayca temizleyen kompakt, manevrası kolay bir tasarıma sahiptir. Ve T2’nin kablosuz tasarımı ve sessiz çalışmasıyla, ekipler neredeyse her zaman temizlik yapabilir.

T500 Disk Right Main

T500-500E

Bir dizi yenilikçi teknolojiyle iyi sonuçlar elde edin, makine ömrünü uzatın ve  maliyetini azaltın. T500 / T500e  itmeli zemin temizlik makineleri, neredeyse tüm sert zemin yüzey koşullarında optimum performans ve tutarlı sonuçlar sağlarken temizlik maliyetlerini düşürür.

t600e-orbital-front-right

T600-600E
Yürüyüş Motorlu İtmeli Zemin Temizlik Makinesi

En zorlu ortamlarda bile olağanüstü temizleme performansı ve güvenilirlik sağlayın. T600 / T600e İtmeli Zemin Temizlik Makineleri, dayanıklı bir yapıya  sahiptir. Birden çok temizleme başlığı ve çeşitli opsiyonel yenilikçi teknolojiler arasından seçim yaparak temizleme işleminizin daha verimli olmasına yardımcı olun. Model T600 / T600e, Model 5700 / 5680’in yerini alır.

T300 Main

T300-300E

Tennant T300 / T300e Yüksek Performanslı model ile gözenekli taş, harç ve  beton dahil olmak üzere neredeyse tüm sert yüzeyleri temizleyin. Çok yönlülük için tasarlanmış uygun fiyatlı, pille çalışan, itmeli model makine ile tesisinizin her alanını temiz ve bakımlı tutun.