T350-left-side-ec-h2o-nanoclean-card (1)

T350

Yüksek verimlilik oranları ve mükemmel manevra kabiliyeti, bu ayakta yıkayıcıyı geniş veya engelli alanlar için ideal bir seçim haline getirir. Ek faydalar için ec-H2O NanoClean ® sistemi ve Smart-Fill  otomatik pil sulama gibi Tennant teknolojilerini seçin .

T380AMR Right Strap

T380AMR

Kompakt bir robotik zemin temizleme makinesi olan T380AMR ile üretkenliği artırın, yüksek bir temizlik standardını koruyun ve dar koridorları ve alanları etkili bir şekilde temizleyin. Bu robotik zemin yıkayıcı, engellerin etrafında dolaşırken çalışanlar ve müşterilerle birlikte güvenli bir şekilde çalışarak, otonom temizlik için özel olarak tasarlanmıştır. T380AMR BrainOS tarafından desteklenmektedir ® , Tennant ortağı Beyin Corporation’dan gelişmiş bir yapay zeka ve robotik teknoloji platformu.

t7amr-right

T7AMR

Çalışanlarla birlikte güvenli ve verimli bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmış robotik bir çözüm olan T7AMR ile iş gücü zorluklarını ele alın, verimliliği artırın ve yüksek bir temizlik standardı sağlayın. İsteğe bağlı ec-H2O NanoClean ® teknolojisi ile ihtiyaç duyulan deterjan ve su miktarını azaltın . T7AMR BrainOS tarafından desteklenmektedir ® , Tennant ortağı Beyin Corporation’dan gelişmiş bir yapay zeka ve robotik teknoloji platformu.

t7-gallery-main

T7

Sürücülü  Zemin Temizlik Makinası

Daha fazla verimlilik ve daha az çevresel etki için tasarlanmış bir zemin temizleme makinesi ile hem geniş alanları hem de dar alanları kolayca temizleyin. T7 Binilebilir model, ihtiyaç duyulan deterjan ve su miktarını azaltmak için Tennant’ın yenilikçi ec-H2O NanoClean ® teknolojisini kullanır.

T16 Right ec-H2O

T16

Büyük Sürücülü  Zemin Temizlik Makinası

 68 dBA’da sessiz çalışma için tasarlanan bu pille çalışan, sürücülü tip büyük makine ile maliyetinizi azaltın. Makinenin kullanıcı dostu tasarımı ve Touch-n-Go  kontrolleri, kolay kullanım sağlar ve makinenin çevreye etkisini en aza indirgemek için üç sürdürülebilir teknoloji mevcuttur: ec-H2O  teknolojisi, FaST ® Köpük ile Etkinleştirilen Fırçalama Teknolojisi ve ES ® Genişletilmiş Fırçalama .

m17-gallery1-1536x1392

T20

Endüstriyel Binicili Zemin Yıkama Makinesi

T20 Endüstriyel Binicili Zemin Yıkama makinesi ile en zorlu ortamlarda yüksek performanslı sonuçlar elde edin. T20, olağanüstü bir fırçalama ve su geri kazanım sistemiyle önemli bir temizleme gücü sağlar. T20 kullanımı ve bakımı kolay  ağır hizmet temizlik sonuçları sağlar.

m17-gallery1-1536x1392

M17
Büyük Bataryalı Binicili Süpürücü Yıkayıcı – Kombi Makina

Tesis ihtiyaçlarını karşılamak için  yenilikçi, yüksek performanslı, bataryalı çalışan bir süpürücülü yıkama makinesi. M17 Akülü Süpürücü-Yıkayıcı tek bir makinede tek geçişte etkili bir şekilde temizler, iç mekan hava kalitesini iyileştirir ve operasyonu kolaylaştırır.

m20-gallery1x1536x1392

M20
Binicili Sürücülü Yıkayıcı Konbi Makine

Olağanüstü süpürme ve fırçalama performansı ile verimliliği en yüksek seviyeye çıkartın.  M20’nin kullanımı ve bakımı kolay , ıslak veya kuru tek geçişte temizleyerek yüksek kapasitede temizlik operasyonunuzu yönetin